Atpūta mežā ( bez maksas )

Izveidotas pastaigu un riteņbraukšanas takas.

Atpūta mežā

Egļu dārzā bez pastaigas ir iespējams izvēlēties un rezervēt svētku eglīti. Rezervācija spēkā līdz 23.decembrim. Jūsu izvēlēto eglīti nozāģesim Jūsu klātbūtnē Jums velamā laikā. Egļu dārzā notiek svaigu svētku egļu tirdzniecība.

Pastaiga mežā dod iespēju ne vien baudīt meža mieru, svaigu gaisu un aktīvu atpūtu, bet arī iepazīt meža dzīvi, augus, putnus, dzīvniekus.
Mežs, kurā Jūs staigāsiet, ir audzis 70 līdz 80 gadus un tā pamatā ir priede un bērzs, kā arī dažas egles. Pastaigas laikā redzēsiet, ka mežā pieaug lapu. koku sugas un biežāk sastopamās jaunās sugas ir kļavas un ozoli. Pamežu, galvenokārt, veido pīlādzis, korinte un krūklis. Meža malās redzami vītoli, apses, kārkli. Zemsedzes līmenī varat iepazīt meža avenes un kazenes, mellenes un brūklenes, vairāku sugu papardes un sūnas. Sēņu laikā atradīsiet baravikas, apšu bekas, sviesta bekas, bērzlapes, cūcenes, alksnenes un citas sēnes.
Ja vēlaties kaut ko iegūt par brīvu, tad nāciet klausīties putnu dziesmas maijā un jūnijā. Šis koncerts ir brīnišķīgs!
Šajā mežā, ja paveiksies, varēsiet ieraudzīt stirnu, meža cūku, zaķi, lapsu un pie ūdeņiem – bebri. Lai ieraudzītu šos dzīvniekus, jāuzvedas ļoti klusu un jātur vaļā acis un ausis.
Ja redzēsiet ko interesantu, lūdzu, pastāstiet.
Vēlu veiksmi!

Pastaiga un riteņbraukšana

Meža takas

LatviaRussiaGermanEnglish